Suplování:   Úterý 22.6.2021 (Lichy tyden)

datum výpisu: 22.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

C3.O

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

     

J3.S

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

       

K3.M

 

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bublík Luboš

 

KV

CL

..

..

-

KV

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Horáčková Marie

7.hod

odpadá

odv

C3.O (cuk2)

 

volno

Chládková Anežka

2.hod

supl. (BB)

t

M1.Z (man)

(02m)

 

Kapolková Sylva

1.hod

odpadá

AS

J3.S (skl)

 

volno

Kasík Vladimír

1.hod

supl. (BB)

t

M1.Z (man)

(02m)

 
 

3.hod

odpadá

aj

J3.S (spm)

 

volno

 

5.hod

odpadá

nj

J3.S (skl)

 

volno

 

6.hod

supl. (BB)

t

M1.Z (man)

(02m)

 

Němcová Monika

7.hod

odpadá

odv

C3.O (cuk1)

 

volno

Polánka František

0.hod

odpadá

tv

J3.S

 

volno

Zeidler Petr

6.hod

odpadá

ZbZ

J3.S (skl)

 

volno

Změny v rozvrzích tříd:

M1.Z

1.hod

t

man

(02m)

supluje

Kasík Vladimír

(BB)

 

2.hod

t

man

(02m)

supluje

Chládková Anežka

(BB)

 

6.hod

t

man

(02m)

supluje

Kasík Vladimír

(BB)

 

 

Suplování:   Středa 23.6.2021 (Lichy tyden)

datum výpisu: 22.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

C2.O

výle

výle

výle

výle

výle

výle

výle

výle

     

C3.O

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

     

J1.O

výle

výle

výle

výle

výle

výle

výle

výle

     

J3.S

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

       

K3.M

 

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bublík Luboš

 

-

-

CL

KT

KV

..

-

     

Holá Iva

-

-

-

..

SE

-

..

-

     

Hušková Andrea

-

..

-

..

..

..

..

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Konstantinovičová Ludmila

4.hod

supl. (BB)

t

M1.Z (man)

(02m)

 

Gutová Alena

1.hod

odpadá

odv

C3.O (oše)

 

volno

 

2.hod

odpadá

odv

C3.O (oše)

 

volno

 

3.hod

odpadá

odv

C3.O (oše)

 

volno

 

4.hod

odpadá

odv

C3.O (oše)

 

volno

 

5.hod

odpadá

odv

C3.O (oše)

 

volno

 

6.hod

odpadá

odv

C3.O (oše)

 

volno

 

7.hod

odpadá

odv

C3.O (oše)

 

volno

Brabec Jiří

4.hod

odpadá

t

C2.O (cu)

 

školní výlet

 

5.hod

odpadá

saz

C2.O (cu)

 

školní výlet

 

6.hod

odpadá

ok

C2.O (cu)

 

školní výlet

Horáčková Marie

7.hod

odpadá

odv

C3.O (cuk2)

 

volno

Chládková Anežka

2.hod

odpadá

čjl

C2.O

 

školní výlet

 

3.hod

supl. (BB)

t

M1.Z (man)

(02m)

 

Kapolková Sylva

5.hod

odpadá

AS

J3.S (skl)

 

volno

Kasík Vladimír

0.hod

odpadá

nj

J3.S (skl)

 

volno

 

5.hod

supl. (BB)

t

M1.Z (man)

(02m)

 

Němcová Monika

7.hod

odpadá

odv

C3.O (cuk1)

 

volno

Polánka František

0.hod

odpadá

tv

C2.O

 

školní výlet

 

1.hod

odpadá

tv

C2.O

 

školní výlet

Zeidler Petr

1.hod

odpadá

m

J3.S

 

volno

 

2.hod

odpadá

ZbZ

J3.S (skl)

 

volno

Zeithammel Tomáš

2.hod

odpadá

EM

J3.S (spm)

 

volno

Svítek Miroslav

3.hod

odpadá

Ikt

C2.O (sk1)

 

školní výlet

Švecová Tereza

4.hod

supl. (HO)

ep

N1.

(UPS)

 

Změny v rozvrzích tříd:

M1.Z

3.hod

t

man

(02m)

supluje

Chládková Anežka

(BB)

 

4.hod

t

man

(02m)

supluje

Konstantinovičová Ludmila

(BB)

 

5.hod

t

man

(02m)

supluje

Kasík Vladimír

(BB)

N1.

4.hod

ep

 

(UPS)

supluje

Švecová Tereza

(HO)

Pedagogický dohled u třídy:

C2.O, 0.- 7. hod - Hušková Andrea

J1.O (oš), 0.- 7. hod - Holá Iva

 

 

Suplování:   Čtvrtek 24.6.2021 (Lichy tyden)

datum výpisu: 22.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

C3.O

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

     

J3.S

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

       

K1.P

 

odv

odv

odv

odv

odv

odv

       

K3.M

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bublík Luboš

 

..

..

-

..

..

..

-

     

Čečilová Ladislava

 

..

..

..

-

..

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Konstantinovičová Ludmila

4.hod

odpadá

m

K1.P

 

na odv

Gutová Alena

1.hod

odpadá

odv

C3.O (oše)

 

volno

 

2.hod

odpadá

odv

C3.O (oše)

 

volno

 

3.hod

odpadá

odv

C3.O (oše)

 

volno

 

4.hod

odpadá

odv

C3.O (oše)

 

volno

 

5.hod

odpadá

odv

C3.O (oše)

 

volno

 

6.hod

odpadá

odv

C3.O (oše)

 

volno

 

7.hod

odpadá

odv

C3.O (oše)

 

volno

Holá Iva

3.hod

odpadá

ov

K3.M

 

volno

 

4.hod

odpadá

t

K3.M (ku)

 

volno

 

5.hod

odpadá

t

K3.M (ku)

 

volno

Horáčková Marie

7.hod

odpadá

odv

C3.O (cuk2)

 

volno

Chládková Anežka

2.hod

odpadá

čjl

J3.S

 

volno

Kapolková Sylva

4.hod

odpadá

AS

J3.S (skl)

 

volno

Kasík Vladimír

4.hod

odpadá

aj

J3.S (spm)

 

volno

Němcová Monika

7.hod

odpadá

odv

C3.O (cuk1)

 

volno

Polánka František

0.hod

odpadá

tv

K3.M

 

volno

 

2.hod

odpadá

tv

K1.P

 

na odv

Zeidler Petr

1.hod

odpadá

m

J3.S (spm)

 

volno

 

3.hod

odpadá

m

J3.S

 

volno

Svítek Miroslav

0.hod

odpadá

Ikt

J3.S (spm)

 

volno

 

1.hod

odpadá

Ikt

K3.M

 

volno

Pedagogický dohled u třídy:

K1.P, 1.- 6. hod - Čečilová Ladislava

 

 

Suplování:   Pátek 25.6.2021 (Lichy tyden)

datum výpisu: 22.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

C3.O

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

     

J3.S

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

       

K1.P

 

odv

odv

odv

odv

odv

odv

       

K3.M

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

voln

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bublík Luboš

 

..

..

....

..

..

..

-

     

Němcová Monika

 

HM

HM

HM

HM

HM

HM

..

     

Čečilová Ladislava

 

..

..

..

-

..

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Králová Miroslava

6.hod

výměna >>

PUK

N1.

 

na 7.hod

 

7.hod

výměna <<

PUK

N1.

(UPS)

z 6.hod

Holá Iva

3.hod

odpadá

ov

K3.M

 

volno

 

4.hod

odpadá

t

K3.M (ku)

 

volno

 

5.hod

odpadá

t

K3.M (ku)

 

volno

Horáčková Marie

1.hod

spojeno (NM)

odv

C1. (cuk1)+

   
 

2.hod

spojeno (NM)

odv

C1. (cuk1)+

   
 

3.hod

spojeno (NM)

odv

C1. (cuk1)+

   
 

4.hod

spojeno (NM)

odv

C1. (cuk1)+

   
 

5.hod

spojeno (NM)

odv

C1. (cuk1)+

   
 

6.hod

spojeno (NM)

odv

C1. (cuk1)+

   
 

7.hod

odpadá

odv

C3.O (cuk2)

 

volno

Chládková Anežka

4.hod

odpadá

čjl

K1.P

 

na odv

Otta Miroslav

1.hod

odpadá

TIO

J3.S (spm)

 

volno

 

2.hod

odpadá

TIO

J3.S (spm)

 

volno

 

3.hod

odpadá

STS

J3.S (spm)

 

volno

 

5.hod

odpadá

TIO

J3.S (spm)

 

volno

 

6.hod

odpadá

STS

J3.S (spm)

 

volno

Polánka František

0.hod

odpadá

tv

K3.M

 

volno

 

2.hod

odpadá

tv

K1.P

 

na odv

Zeidler Petr

2.hod

výměna <<

m

N1.

(UPS)

z 4.hod

 

4.hod

výměna >>

m

N1.

 

na 2.hod

 

5.hod

odpadá

ZbZ

J3.S (skl)

 

volno

Zeithammel Tomáš

4.hod

odpadá

EM

J3.S (spm)

 

volno

Svítek Miroslav

1.hod

odpadá

Ikt

K3.M

 

volno

 

3.hod

odpadá

Ikt

J3.S (skl)

 

volno

 

4.hod

odpadá

Ikt

J3.S (skl)

 

volno

Švec Daniel

2.hod

výměna >>

psy

N1.

 

na 4.hod

 

4.hod

výměna <<

psy

N1.

(UPS)

z 2.hod

 

6.hod

výměna <<

d

N1.

(UPS)

z 7.hod

 

7.hod

výměna >>

d

N1.

 

na 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

C1.

1.hod

odv

cuk1

 

spojí

Horáčková Marie

(NM)

 

2.hod

odv

cuk1

 

spojí

Horáčková Marie

(NM)

 

3.hod

odv

cuk1

 

spojí

Horáčková Marie

(NM)

 

4.hod

odv

cuk1

 

spojí

Horáčková Marie

(NM)

 

5.hod

odv

cuk1

 

spojí

Horáčková Marie

(NM)

 

6.hod

odv

cuk1

 

spojí

Horáčková Marie

(NM)

N1.

2.hod

m

 

(UPS)

výměna <<

Zeidler Petr

z 4.hod

 

4.hod

psy

 

(UPS)

výměna <<

Švec Daniel

z 2.hod

 

6.hod

d

 

(UPS)

výměna <<

Švec Daniel

z 7.hod

 

7.hod

PUK

 

(UPS)

výměna <<

Králová Miroslava

z 6.hod

Pedagogický dohled u třídy:

K1.P, 1.- 6. hod - Čečilová Ladislava

 

Zpracováno v systému Bakaláři